O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiálů Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Kuchyně - nanotechnologická impregnace - KitchenProtect

Dvoufázový ochranný prostředek na bázi chemické nanotechnologie, určený do kuchyní na ošetření málosavých nebo nesavých povrchů:

keramických obkladů, kamenných či skleněných kuchyňských desek, prosklených dvířek, úchytek, nerezových spotřebičů a baterií.


Způsobuje hydrofobizaci a samočistící schopnost ošetřeného povrchu, chrání před působením chemikálií do pH13.

Zabraňuje vzniku plísní, skvrn od rzi, olejů, kávy, červeného vína.

Přípravek je na lihovém základě, po odpaření nosné lihové kapaliny je vrstva zdravotně nezávadná. Neobsahuje žádné vosky, silikony ani akrylátové složky. Nano vrstva je odolná teplotám do cca 450°C. Nechrání před rozpálenými tuky.

Přípravek KitchenProtect

Jedno balení produktu KitchenProtect obsahuje:

1 balení vystačí na cca 1,5 m2 plochy

 

Návod k použití
impregnace KitchenProtect:

Povrch musí být před aplikací suchý a čistý, bez plísní a solí, odmaštěný. Aplikujte při pokojové teplotě podkladu i okolí (od +5°C do +30°C). Při nižší teplotě vzniká na povrchu po nanesení matná mléčná vrstva, kterou nelze snadno rozleštit. Pracujte ve větraných prostorách ! Zabraňte kontaktu s očima. Nevdechujte aerosol !
Spotřeba: Cca 15 až 20 ml/m2.

Vyjměte lahvičku s modrým označením a protřepejte. Nožem odřízněte špičku uzávěru a nastříkejte na povrch malé množství, které vzápětí rozleštíte modrou textilií. Takto postupně nanášejte a rozlešťujte prostředek po celé ploše. Správně ošetřená plocha se pozná tak, že po ní textilie mírně drhne. V místech, kde textilie po povrchu klouže, nastříkejte ještě přípravek s modrým označením a vyleštěte. Na 1m2 plochy spotřebujte cca 15 až 20 ml přípravku. Větším množstvím přípravku nezvýšíte účinnost, ale jen pracnost při následném leštění. Nechte 5 minut působit! Doleštěte případné nedostatky. Při nedodržení pauzy nebo použití jedné textilie na obě složky přípravku se může stát produkt nefunkčním!

Po ošetření povrchu přípravkem s modrým označením a po 5 minutové pauze aplikujte stejným způsobem nanopřípravek s červeným označením pomocí červené textilie! Vyleštěte do vysokého lesku. U tohoto přípravku při správné aplikaci musí naopak textilie klouzat po povrchu. Tam, kde textilie drhne, doplňte ještě malé množství nanopřípravku s červeným označením a doleštěte červenou textilií.

Poté nechte 24 hodin v suchu a při pokojové teplotě formovat ochrannou nanovrstvu. Nezaměňujte textilie!

Funkčnost hydrofobizace povrchu: až 2 roky podle expozice

Čištění povrchu: Oplachem vodou. Nejsou zapotřebí čistící prostředky ani tlaková voda. Nečistit abrazivními prostředky!

Obnovení a znovu natření: Po odeznění účinku impregnace může být KitchenProtect stejným způsobem aplikován znovu.

 

Pro větší balení přípravku a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

 

Čistič NanoClean datový listDatový list NanoClean

GlasProtect datový listDatový list GlasProtect

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist