O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiálů Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Samočistící úprava na střešní okna, skleníky, zimní zahrady
Nano-Glas

Dvoufázová samočistící hydrofobní impregnace na sklo na bázi chemické nanotechnologie. Vytváří na povrchu skla neviditelnou nanovrstvu, která odpuzuje nečistoty.

Kapky deště se shlukují do perliček, nabalují na sebe ulpěné nečistoty a spolu s nimi stékají
ze skla - lotosový efekt. Nanovrstva chrání okno proti vzniku plísní a rezavých skvrn.

Nano-Glas umožní udržovat střešní okna, solární panely, skleníky a skleněné fasády čisté,
bez použití čistících prostředků.

Produkt Nano-Glas

 

Jedno balení produktu Nano-Glas obsahuje:

1 balení vystačí cca na 1 střešní okno (cca 2m2)

 

Návod k použití impregnace NANO-GLAS:

Povrch skla musí být před aplikací suchý a čistý, bez plísní a solí. Aplikujte při pokojové teplotě podkladu i okolí (od +5°C do +30°C). Při nižší teplotě vzniká na povrchu po nanesení matná mléčná vrstva, kterou nelze snadno rozleštit. Pracujte ve větraných prostorách ! Zabraňte kontaktu s očima. Nevdechujte aerosol !
Spotřeba: Cca 10 až 15 ml/m2 na hladké sklo.

Vyjměte lahvičku s modrým označením a protřepejte. Nožem odřízněte špičku uzávěru a nastříkejte na povrch skla malé množství nanočističe, které vzápětí rozleštíte modrou textilií. Takto postupně nanášejte a rozlešťujte prostředek po celé ploše skla.
Správně ošetřené sklo se pozná tak, že po něm textilie mírně drhne. V místech, kde textilie po skle klouže, nastříkejte ještě nanočistič a vyleštěte. Na 1m2 plochy spotřebujte cca 10 až 15 ml přípravku. Větším množstvím přípravku nezvýšíte účinnost, ale jen pracnost při následném leštění. Nechte 5 minut působit! Doleštěte případné nedostatky.
Při nedodržení pauzy nebo použití jedné textilie na obě složky přípravku se může stát produkt nefunkčním! Nezaměňujte textilie!

Po ošetření povrchu nanočističem a po 5 minutové pauze aplikujte stejným způsobem nanopřípravek s červeným označením pomocí červené textilie! Vyleštěte do vysokého lesku. U tohoto přípravku při správné aplikaci musí naopak textilie klouzat po skle. Tam, kde textilie drhne, doplňte ještě malé množství nanopřípravku s červeným označením a doleštěte červenou textilií. Poté nechte 24 hodin v suchu a při aplikační teplotě formovat ochrannou nanovrstvu.

Střešní okno ošetřené nanotechnologickou ochrannou impregnací

Funkčnost hydrofobizace povrchu:
až 5 let podle expozice.

Čištění povrchu: Oplachem vodou nebo vlhkou textilií. Nejsou zapotřebí čistící prostředky ani tlaková voda. Nečistit abrazivními prostředky!

Obnovení a znovu natření:
V případě sníženého efektu impregnace může být NANO GLAS stejným způsobem aplikován znovu.

 

Přípravek neobsahuje žádné vosky, silikony ani akrylátové složky. Nosná kapalina je na lihovém základě.
Nano vrstva je odolná teplotám do cca 450°C.

 

Pro větší balení přípravku a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

Čistič NanoClean datový listDatový list NanoClean

GlasProtect datový listDatový list GlasProtect

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist