O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiál Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Autopotahy - impregnace na autosedačky a čalounění automobilů

Sedadla v automobilech jsou exponovaným místem pro vznik znečištení a trvalého poškození od olejů, bláta, potravin, nápojů, aj. nečistot. Tyto skvrny se na neošetřeném povrchu těžko odstraňují a mnohdy jsou tak odolné, že dojde ke znehodnocení potahu.
Nanotechnologická impregnace Nanobala na textil a kůži dokáže těmto problémům velmi účinně předcházet.

Nanesením neviditelné vrstvy nano přípravku se autopotah stane voděodolným a zároveň odpudivým vůči špíně a tekutým nečistotám, jako je káva, cola, červené víno, kečup nebo blátivá břečka při nepříznivém počasí.

Nanotechnologické impregnace pracují na principu lotosového efektu, který má samočistící funkci - materiál zůstane čistý, beze skvrn. Kapalné nečistoty se stáhnou do kuliček a neproniknou do struktury materiálu.

Ošetřené textilní i kožené autosedačky jsou touto impregnací chráněny i před degradujícím UV zářením. Neztrácejí svoji barevnost ani pevnost působením slunečních paprsků. Získávají také odolnost proti otěru a chemickým přípravkům - solím, kyselinám a zásadám do pH 13.

Další předností nanotechnologické impregnace je neměnnost povrchu po ošetření - autopotah zůstává prodyšný a paropropustný.

Impregnací nano přípravkem LTProtectPlus docílíte ochrany předních a zadních sedadel, autopotahů a čalounění vašeho automobilu.

Z ošetřených sedadel lze snadno odstranit i ulpěné nečistoty a to jen čistou vodou bez čistícího prostředku - nano vrstva zabraňuje proniknutí pevných nečistot do materiálu.

Nanotechnologický ochranný přípravek LTProtectPlus je určen na textilní a kožená autosedadla, čalounění automobilů, střechy kabrioletů, apod.

Impregnace na autosedačky LTProtectPlus se aplikuje jednoduše nástřikem na povrch materiálu (textilu nebo usně) a poté se nechá volně zaschnout.
Spotřeba impregnace na 1m2 autopotahu je cca 100 až 200 ml.
Ochrana se stává plně funční po uplynutí 24 hodin. Během této doby dojde k uspořádání nanovrstvy a její fixaci na materiál autosedačky. K případnému čištění takto ošetřeného povrchu obvykle postačí čistá vlažná voda.
Impregnace LTProtectPlus rozjasňuje barvy ošetřeného materiálu.

Provedená úprava má životnost 1 až 2 roky v závislosti na míře provozního zatížení sedadel automobilu. Po skončení životnosti lze tuto ochranu aplikovat znovu stejným způsobem.

Použítím impregnace Nanobala dosáhnete stálé čistoty a mnohem delší životnosti autosedaček ve Vašem autě.

Výhody impregnace NANOBALA na textil a kůži:

Autosedačka k ošetření nanotechnologickým přípravkem LTProtectPlus

 

Produkt na impregnaci autosedadel
a čalounění:

LTProtectPlus

- hydrofobní impregnace na lihové bázi
- na přírodní useň a textil

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist