O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiálů Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Impregnace betonu a umělého kamene

Hydrofobní a olejofobní impregnace betonu jsou nátěry a nástřiky na bázi nanotechnologie, které minimalizují přilnavost mezi kapalinami a povrchem materiálů. Jsou určeny pro savé materiály z betonu a imitací kamene jako jsou kostky, obklady, vymývaná a zámková dlažba, teraso, betonové desky, tvárnice, panely, dílce, základy, sloupy, obrubníky, roury, mosty a mostní díly, garáže, plochy pokryté betonovou vrstvou, pórobeton a také fasády, krby, zdi a ploty.

Plochy ošetřené nano nátěry se nemusí tak často udržovat a čistit. Vytváří ochranu před tvorbou mechů a výkvětů. Povrchy po impregnaci lépe odolávají škodlivému působení solí, kyselin, zásad, olejů, nafty, benzínu. Snížený průnik vody do konstrukce zlepšuje její izolační vlastnosti, čímž zabraňuje energetickým ztrátám.

Po aplikaci impregnace dochází k uspořádaní nano vrstvy a ta způsobuje odpudivost kapalinám a nečistotám. Hydrofobní nátěr způsobí, že dešťová voda se skutálí po povrchu, což zajišťuje trvalou hydrofobnost povrchu. Na povrchu nezůstává rozlitá vrstva kapaliny. Ta se stáhne do kuliček, jenž mají při stékání výrazný samočisticí efekt. Ošetřený povrch není celoplošně vlhký, takže se na něj nelepí prach, pyly apod.

Nano impregnace zamezuje poškozování povrchů mechy a lišejníky.

Zabraňuje usazování špíny a přimrzání námrazy.

Výrazně zvyšuje odolnost povrchu proti UV záření, nedochází k zažloutnutí povrchu.

Nátěr je zcela průhledný, po uschnutí je nelepivý, umožňuje vzdušnou prodyšnost podkladu. Úprava je dlouhodobá - až 12 let. Impregnace nemění povrch betonu. Při znečištění stačí beton jen opláchnout vodou, nejsou zapotřebí čistící prostředky ani tlaková voda. V případě hloubkového poškození povrchu se dá jednoduše obnovit. Povrch zůstává prostupný vodním parám a vzduchu - dýchá. Působí tak ochranně proti vodě a zároveň zvyšuje čistotu podkladu s velmi dlouhodobými účinky. Neobsahuje žádné vosky, silikony nebo akrylátové složky. Není vhodný na zoxidované a zasolené povrchy.

Hydrofobní a olejofobní impregnace betonu jsou přesvědčivé svoji kvalitou, funkcí, snadnou aplikovatelností a trvanlivostí.
Impregnace na beton Nanobala - to je ochrana před dešťovou vodou - nepromokavost, zamezení vzniku výkvětů, zabránění vzniku mikrotrhlin, nelepivost, to vše s dlouhodobými účinky. Nano impregnace betonu zajišťuje ochranu ošetřeného povrchu před znečištěním od projíždějících automobilů, sazí, olejů - a to vše i u porézních povrchů.

Impregnační nano přípravky usnadňují čištění těžko odstranitelné špíny - od žvýkaček, olejových produktů, graffiti.

 

Použitím NANOBALA hydrofobní impregnace na beton získáte:

Ukázka účinku Nanobala impregnací na beton

 

Produkty na impregnaci betonu:

BProtect

- nano nátěr betonu na vodním základě
- hydrofobizace a olejofobizace až 12 let podle kvality a provozního zatížení betonu
- nemění vzhled povrchu

imitace kamene fasáda BTProtect

- nano nátěr na beton na bázi rozpouštědla
- hydrofobizace až 10 let podle kvality a provozního zatížení betonu
- oživuje barevnost povrchu

CCProtect

- zpevňovač betonu na vodním základě
- zpevnění a hydrofobizace až 12 let podle kvality a provozního zatížení betonu
- nemění vzhled povrchu

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist