O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiál Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Boty - impregnace obuvi - ochrana proti vodě a špíně

Na obuv jsou kladeny vysoké estetické ale především funkční požadavky. Mezi důležitá kritéria patří nepromokavost, odolnost vůči špíně, slané břečce, olejům, apod.

Nanotechnologická impregnace Nanobala na kůži a textil poskytuje obuvi téměř všechny tyto vlastnosti s vynikajícími účinky a dlouhodobou - až dvouletou účinností. Na rozdíl od běžně používaných impregnací na bázi teflonu nebo silikonu zachovává nanotechnologická impregnace prodyšnost i paropropustnost ošetřené obuvi - noha v botě dýchá, nepotí se.

Nanotechnologické produkty pracují na principu lotosového efektu. Na povrchu boty se nanesením přípravku vytvoří neviditelná vrstva nanočástic, která odpuzuje kapaliny a nečistoty. Při dešti na ošetřené botě nezůstává rozlitá vrstva vody. Ta se spolu se špínou stáhne do kuliček a samospádem steče z povrchu - má samočistící funkci.

Nanovrstva chrání materiál před solemi a chemickými přípravky do pH 13.

Impregnace na boty vytváří ideální ochranu proti dešti, blátu a jinému znečištění např. od olejů, sazí, nebo jídla - kečupu, zmrzliny, žvýkaček, atd.

Účinek impregnace obuvi

Impregnace bot zajistí, že tekuté nečistoty se nevsáknou - skutálí se z povrchu boty a tuhé nečistoty k povrchu nepřilnou a lze je snadno odstranit. V zimním období ochraňuje obuv i před slanou břečkou z rozpuštěného sněhu.

Vodoodpudivý účinek je vynikající na semišové obuvi.

Tato inovativní technologie má mimořádné využití ve stavebnictví, kde je pracovní obuv znehodnocována maltou, betonem nebo oleji. Ošetřená pracovní obuv odolává znečištěním takovým způsobem, že např. zaschlý beton lze snadno odstranit pouhým oklepáním bot.
Impregnací se značně prodlouží životnost obuvi a sníží vynaložené náklady.

Široké uplatnění má impregnace bot v letní i zimní turistice a myslivosti, kde zabraňuje promočení obuvi ve vlhkém prostředí nebo mokrém sněhu. Na starší obuvi z goretexu nebo cordury lze po odeznění účinku nepromokavost nano impregnací jednoduše obnovit při zachování prodyšnosti boty.

Nanotechnologická impregnace je vhodná na obuv zimní i letní pro běžné nošení, outdoor, atd.

Nano impregnace Nanobala je určena na přírodní kůži - hladkou i broušenou (semiš) a na textilní materiály.

Po opaření nosné lihové kapaliny je vrstva zdravotně nezávadná. Neobsahuje vosky, silikony ani akrylátové složky. Není vhodná na obuv z neprodyšného materiálu - imitace kůže nebo lakovanou kůži.

Semišová obuv ošetřená LTProtectPlus

Produkt na impregnaci obuvi:

LTProtectPlus

- hydrofobní impregnace na lihové bázi

 

Výhody použití hydrofobní impregnace
NANOBALA:

Nano impregnace na obuv Nanobala - nohy v suchu za každého počasí

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist