O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiálů Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Čistič elektroniky a odstraňovač vlhkosti

Obsahuje vysoce koncentrovaný isopropanol 99,9% s minimálním obsahem vody, který je používán podle norem BS1595, ASTM D770 a DIN53245 jako čistič pro elektroniku.

Je určen k čištění elektronických zařízení - elektrických kontaktů (u paměťových karet), čoček laserů u optických mechanik - CD a DVD, magnetických hlav u disketových a páskových mechanik.

IPA je díky svým výborným čistícím a odmašťovacím schopnostem často užíván pro šetrné, ale velmi účinné čištění povrchů elektronických a mechanických konstrukčních součástek, jako univerzálně použitelný čistič pro bezpečné odstraňování usazených nečistot a mastnoty.

 

Izopropanol nenarušuje materiály a po krátké době se rychle a úplně odpařuje. Je vhodný
k odstranění zbytků po pájení (tavidel, pájecí pasty), k čištění sítotiskových šablon, na čištění hodin, přesných nástrojů a optických přístrojů.

S vodou tvoří isopropylalkohol azeotrop, který se odpařuje rychleji než voda, proto rychle a účinně odstraňuje vlhkost. Doslova "zachraňuje" utopené mobilní telefony a centrální zamykání.

2-propanol je také účinný při odstraňování zbytků lepidel po nálepkách. Lze ho použít i pro odstraňování skvrn z většiny látek a dřeva.

Izopropylalkohol je ale především všestranným čističem pro jemnou elektroniku a optiku. Nezanechává po čištění žádné zbytky ani skvrny na lesklých materiálech ani skle.

 

Balení čističe:

  • Isopropanol  500 ml    -  postřikovač
  • Isopropanol  5 L         -   kanystr

Pro větší balení a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

Grafická karta a matherboard pro čištění isopropanolem

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist