O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiálů Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Hydrofobní impregnace dřeva - ochrana proti UV záření

Dřevo je všestranný materiál s ekologickými a ekonomickými výhodami, který je přírodně obnovitelný, takže šetří zdroje. Přesto, že se dřevo vyznačuje velmi dlouhou životností, není úplně odolné vůči vlivům prostředí. Může jej trvale poškodit vlhkost a slunce.

Hydrofobní impregnace na bázi nanotechnologie dřevo chrání pomocí extrémně tenké, ale odolné vrstvy nanomateriálu, která zabraňuje vsakování vody a odráží UV záření - dřevo “nečerná”. Ošetřením se nemění vzhled ani prodyšnost dřeva.

Dalším nebezpečím pro dřevo jsou útoky bakterií a hub. Prostřednictvím hydrofobních impregnací lze dosáhnout účinné prevence.

Tato nanotechnologie dokáže také ochránit dřevo před škodlivými vlivy prostředí, jako jsou kyselé deště nebo přimrzání námrazy.

 

Použitím NANOBALA hydrofobní impregnace dřeva získáte:

Ukázka účinku Nanobala impregnací na dřevo

 

Nano produkt spadá do kategorie hydrofobních impregnací. Byl vyvinut pro účel chránit dřevěné materiály před působením vody, znečištěním a poskytnout jim samočistící schopnost. Šetří čas a náklady na jejich údržbu.

Provedená aplikace je zcela transparentní a pouhým okem nerozeznatelná. Paropropustné parametry dřeva jsou zachovány beze změny. Impregnace je po odpaření nosné látky zcela ekologicky a zdravotně nezávadná.

Díky svým vlastnostem, kdy na povrchu je zcela neviditelná a její složení zásadně omezuje možné chemické poškození povrchu dřeva, je hydrofobní impregnace dřeva mimořádně vhodná pro: dřevěné stavby a konstrukce - sruby a roubenky, nábytek z masivu, zahradní nábytek, dřevěné terasy, altány, pergoly, ploty, paluby lodí, apod.

 

Hydrofobní impregnace na ošetření dřeva:

WAProtect

- jednosložková impregnace na alkoholovém základě
- životnost hydrofobizace až 5 let

Dřevěný plot pro impregnaci nano nátěrem Dřevěný srub pro nano ošetření

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist