O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiálů Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Impregnace minerálních fasád - ochranný nano nátěr

Fasády budov jsou vystaveny měnícím se povětrnostním vlivům a agresivním složkám ovzduší, které způsobují jejich trvalé poškození. Póry fasády se rozšiřují, narůstá stupeň narušení a vlhkost prostupuje stále hlouběji do zdiva. Prosakující dešťová voda může na zdech a fasádách zapříčinit vlhké skvrny - mapy. Spolu s touto vlhkostí vnikají do zdí i atmosférické nečistoty, které fasády znečištují. Vlhkost tvoří živnou půdu pro plísně, které vytvářejí zelený povlak. Pokud se vlhkost dostane dovnitř obydlí, mohou na vnitřní stěně vzniknout plesnivé skvrny, které způsobují zatuchlý zápach.

Řešením těchto nežádoucích důsledků je nanotechnologická hydrofobní a olejofobní impregnace firmy Nanobala, která zabrání pronikání dešťové vody a nečistot do fasády. Funguje na principu lotosového efektu - účinná látka vybuduje na povrchu pórů a kapilár neviditelnou odpudivou nanovrstvu, která vykazuje vynikající hydrofobní a olejofobní účinky, přitom významně neovlivní difúzní vlastnosti pórů - fasáda dýchá. Jedná se o hydrofobizaci - tedy vodu odpuzující, nikoliv hydroizolaci - izolující průnik vody a uzavření povrchu. Na povrchu nevzniká neprodyšná krusta jako při použití silikátových přípravků.

Nano impregnace Nanobala dodává ošetřené fasádě samočistící schopnost - při každém dešti se nečistoty nabalí na dešťové kapky a skutálí se samospádem z fasády. Fasáda se takto nešpiní ani odstřikující vodou od projíždějících aut. Zásadní měrou snižuje náklady na údržbu fasády a prodlužuje její životnost.
Nanoimpregnace Nanobala byla vyvinuta na základě nejnovějších poznatků v oblasti chemické nanotechnologie.

Nanovrstva vytváří na fasádě ochranu před tvorbou plísní, mechů a výkvětů. Zabraňuje usazování špíny, ulpívání hmyzu a přimrzání námrazy.

Ochranný nátěr zpevňuje podklad fasády proti odrolení vlivem UV záření - je UV odrazivý.

Hydrofobní a olejofobní impregnace Nanobala ochrání fasádu před dalšími škodlivými vlivy okolního prostředí - kyselé deště, posypové soli, saze, splodiny (SO2 a NOx), přitom nijak nemění vzhled impregnovaného povrchu.

Ošetřené fasády lépe odolávají škodlivému působení olejů, solí, kyselin, zásad, nafty, benzínu až do pH 13.
Jedinečnou výhodou nano impregnace je snadná aplikace a dlouhodobý účinek - až 12 let.

Hydrofobní a olejofobní impregnace výrazně zlepšuje izolační vlastnosti fasády, čímž zabraňuje energetickým ztrátám.

Impregnace Nanobala BProtect je určena pro veškeré nasákavé a minerální konstrukce - cihelné zdivo, beton, cement, vápenné omítky, vápenopískové cihly a vláknitý cement. Neobsahuje žádné vosky, silikony ani akrylátové složky. Není vhodná na zoxidované a zasolené povrchy ani pro omítky na bázi syntetické pryskyřice a disperzní fasádní nátěry.

Impregnační nano přípravky usnadňují čištění těžko odstranitelné špíny - od žvýkaček, olejových produktů, graffiti.

Hydrofobní a olejofobní impregnace Nanobala jsou přesvědčivé svoji kvalitou, funkcí, snadnou aplikovatelností a trvanlivostí.

Impregnace na fasády BProtect - to je ochrana před dešťovou vodou - nepromokavost, zamezení vzniku výkvětů, zabránění vzniku mikrotrhlin, nelepivost, to vše s dlouhodobými účinky.

Výhody nano impregnace NANOBALA:

Dům s minerální fasádou pro impregnaci BProtect

 

Produkty na impregnaci fasád:
BProtect

- nano impregnace na vodním základě

CCProtect

- hydrofobní zpevňovač na vodním základě

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist