O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiálů Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Hydrofobní impregnace keramických savých materiálů
 - střešních tašek, lícových cihel, obkladových pásků

Nanotechnologické hydrofobní impregnační nátěry obohacují keramické materiály o vynikající užitkové vlastnosti a rozšiřují jejich možnosti použití. Nano vrstva nanesená na povrch způsobuje odpudivost vůči vodě - nepromokavost a odpudivost vůči špíně. Kapky deště se stáhnou do kuliček a odeberou s sebou nečistoty ulpěné na povrchu - mají výrazný samočistící lotosový efekt.

Hydrofobní a olejofobní impregnace Nanobala je určena pro výrobky z neglazované keramiky
- střešní tašky, cihlové obklady, cihly klinker, keramické dlažby, cihlové krby, zídky, obrubníky, palisády, sloupky, zdi, ploty, klinker pásky, lícové cihly. Na zahradní keramiku - květináče, vázy, lapmy, sošky, plastiky, apod.

Nano impregnace firmy Nanobala poskytuje keramickým materiálům dlouhotrvající ochranu před poškozením mechy a výkvěty.

Impregnací keramických střešních tašek, cihlových zdí a obkladů nedochází k jejich degradaci vlivem UV záření.

Cihlová zeď i obklad zůstává po ošetření prostupná vodním parám a vzduchu - dýchá. Snížený průnik vody do konstrukce zlepšuje její izolační vlastnosti.

Nano hydrofobní impregnace výrazně zvyšuje odolnost keramiky vůči povětrnostním vlivům - změnám venkovních teplot a přimrzání námrazy. Keramická dlažba i cihlové obklady po ošetření lépe vzdorují škodlivému působení posypových solí, kyselin, zásad, nafty a benzínu. Nano povlak odolává teplotám až do 120°C.

Nano impregnace zajišťuje ochranu Vaší keramické fasády nebo cihlového plotu před znečištěním - blátem od projíždějících automobilů, sazemi, ulpívajícím prachem.
To vše i u porézních keramických povrchů.

Hydrofobní a olejofobní impregnace Nanobala Vám podstatně usnadní čištění těžko odstranitelné špíny - od žvýkaček, olejových produktů, grafiti.

Díky nanotechnologickým impregnacím můžete předejít problémům s ochranou fasád, plotů i střech a vyhnout se vysokým finančním nákladům na jejich údržbu.

 

Výhody NANOBALA hydrofobní impregnace na keramiku:

Ukázka účinku Nanobala impregnací - střešní taška

 

Produkty na impregnaci keramiky:
Cihlový plot pro impregnaci BProtect

- hydrofobní nano impregnace
  na vodním základě
- životnost hydrofobizace až 12 let podle
  expozice

CCProtect

- zpevňovač na vodním základě
- zpevnění a hydrofobizace až 12 let podle
  kvality a provozního zatížení povrchu
- nemění vzhled povrchu

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist