O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiálů Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Klinker  pásky ,  lícové  cihly ,  klinker  obklady
 hydrofobní  a olejofobní  impregnace

Lícové cihly a především klinker obklady jsou v současné architektuře velmi oblíbené. Lícové cihly i klinker pásky jsou vyrobeny z přírodního, ekologicky nezávadného materiálu, který je předurčuje pro všestranné využití ve stavebnictví.
Svou vylepšenou kvalitou se dnes lícové a klinker obklady hojně využívají jako konečná úprava na zateplené fasády budov, odvětrané fasády, obklady zídek, soklů, plotů, na výklenky, klenby, krby ale i na stěny v interiéru.
Klinker cihly se používají jako lícové zdivo pro fasády rodinných domů, obezdívky komínů, pro stavbu krbů, zídek, palisád a plotů. Nejnovější studie potvrdily, že lícové zdivo je nejvhodnějším materiálem pro stavbu pasivních a nízkoenergetických domů.

Přesto, že lícové cihly i klinker obklady jsou poměrně odolné vůči povětrnostním podmínkám, dlouhodobé působení UV záření a kyselých dešťů je může poškodit. Ztrácí postupem času svou soudržnost a pevnost a dochází k narušení povrchové vrstvy keramického materiálu. Také ulpívající prachové nečistoty a břečka od projíždějících aut může trvale znečistit fasádu Vašeho domu.

Těmto nežádoucím jevům lze zabránit impregnací na bázi nanotechnologie. Oproti doposud používaným impregnacím neobsahuje nano impregnace žádné žíravé chemikálie, oleje ani vosky. Mikroskopické nano částice ochranné látky jsou rozptýleny ve vodě nebo v jiné nosné kapalině, která se po aplikaci vypaří. Nano částice se pevnými vazbami uchytí na povrch Vaší fasády a ochrání ji až po dobu 12 let. Cihlové a klinker obklady si tímto ošetřením zachovávají svou prodyšnost i paropropustnost.

Hydrofobní a olejofobní impregnace od firmy Nanobala poskytují dlouhotrvající ochranu před poškozováním mechy a plísněmi.

Nano impregnace dodává klinker obkladům a lícovým cihlám samočistící schopnost a ochranu před znečištěním - blátem od projíždějících automobilů, sazí, olejů, prachu.

Nečistoty nepřilnou k fasádě a při každém dešti se samy spláchnou z povrchu - impregnace vytváří lotosový efekt.

Ochranný nano nátěr podstatně usnadní čištění těžko odstranitelné špíny od žvýkaček, olejových produktů, grafiti.
Lícové zdivo a klinker obklady po ošetření lépe vzdorují škodlivému působení solí, kyselin, nafty a benzínu.

Nedocenitelná vlastnost nanoimpregnace je odolnost ošetřených klinker obkladů a lícového zdiva proti degradujícímu UV záření.

Hydrofobní a olejofobní impregnace Nanobala výrazně zvyšuje odolnost povrchu vůči změnám venkovních teplot a přimrzání námrazy.

 

Produkt na impregnaci klinker a lícových cihel:

BProtect

- hydrofobní a olejofobní impregnace na vodním základě
- životnost hydrofobizace až 12 let podle expozice

Klinker plot ošetřený BProtect Ukázka účinku Nanobala impregnací - střešní taška

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist