O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiál Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Maskáče - impregnace maskáčů proti vodě a špíně

Nanotechnologické impregnace poskytují dokonalejší ochranu oblečení oproti dosud používaným impregnacím. Předností je především dlouhodobá účinnost a výrazně lepší nepromokavý účinek. Oděv přitom zůstává prodyšný a paropropustný (nebudete se v něm cítit jako v pláštěnce).

Impregnace na maskáče vytváří ideální ochranu proti dešti, blátu a jinému znečištění např. od olejů, sazí, nebo jídla - kečupu, zmrzliny, žvýkaček, atd.

Každé vlákno se obalí neviditelnou vrstvičkou nanočástic, která způsobuje hydrofobizaci a olejofobizaci ošetřeného materiálu. Tato ochrana způsobí, že suché nečistoty se na látce neudrží a vlhké nečistoty nepronikají do struktury. I odolné nečistoty, jako jsou barvy nebo asfalt, je možné z maskáčů snadněji odstranit.

Účinek impregnace na maskáče

Impregnace maskáčů na bázi nanotechnologie ochraňuje vlastní materiál, usnadňuje čištění a snižuje náklady na jeho údržbu.

Nano impregnace na maskáče se osvědčuje při bojových hrách jako je painball, kde usnadňuje odstranění zásahů (značkovací barvy) a do přírody
v každém počasí např. na airsoft.

Vzhled, omak a prodyšnost ošetřených maskáčů zůstává po ošetření nano impregnací nezměněna.

Ochranná vrstva chrání maskáče před chemickými přípravky až do pH 13.

Impregnace je po opaření nosné kapaliny zdravotně nezávadná.

Produkty na impregnaci maskáčů:

LTProtect

- semipermanentní hydrofobní a olejofobní impregnace
- odolá až 25 praní

Impregnace LTProtect je určena na maskáče z bavlny, polyesteru (PES) a materiálů odolávajících teplotě 150°C. ( Vyzkoušejte žehličkou nastavenou na vlnu na nenápadném místě maskáčů ). Fixace se v domácích podmínkách provádí v elektrické horkovzdušné troubě se spolehlivě nastavitelnou teplotou.

Maskáče pro impregnaci nano přípravkem

 

LTProtectPlus

- hydrofobní impregnace na lihové bázi

Na jiné druhy maskáčů (nestandartní typy nebo materiály) lze použít tuto impregnaci LTProtectPlus, u které se neprovádí tepelná fixace.

 

Výhody použití hydrofobních impregnací NANOBALA:

 

Nano impregnace na maskáče vás udrží v suchu při hře i v opravdovém boji.

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist