O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiálů Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Ochranné nanotechnologické nátěry na beton
Nanobala BProtect, CCProtect

Nanotechnologie přináší nové možnosti účinnější ochrany betonových materiálů pomocí hydrofobních a olejofobních nátěrů na beton.

Ošetření nanotechnologickými impregnacemi poskytuje betonovým stavbám a konstrukcím ochranu před povětrnostními vlivy. Především před deštěm, mrazem, odstřikující břečkou od automobilů, ale také zamezuje vsakování olejových úkapů.

Ochranné nátěry betonu Nanobala slouží k dlouhodobé konečné povrchové úpravě materiálů s cementovým pojivem - betonu, umělého kamene, terasa, vymývaných dlažeb, cementotřískových (cetris) desek a betonových výrobků - tvárnic, plotovek, kostek, zámkových dlažeb apod.

Po aplikaci ochranného impregnačního nátěru dojde k hydrofobizaci a olejofobizaci povrchu betonu a voda nebo olejnaté emulze nevsakují do hmoty betonu, ale stékají po jeho povrchu.

Vytvořená nano vrstva zároveň nijak nebrání prostupu vodních par, takže ošetřený beton přirozeně "dýchá".

Nátěr je po zaschnutí zcela transparentní, nemění vzhled ani barvu betonu.

Nanoimpregnace BProtect zamezuje poškozování betonu posypovými solemi, kyselými dešti a UV zářením.

Ochranný impregnační nátěr na beton Nanobala BProtect chrání povrch betonu i před grafitti – snižuje pronikání pigmentů do struktury betonu, a tím usnadňuje odstraňování grafitti.

Velkou výhodou nano nátěru oproti jiným ochranným nátěrům je jeho snadná obnovitelnost bez nutnosti složitého a pracného odstraňování původní vrstvy.

Hydrofobní a olejofobní ochranný nátěr na beton Nanobala BProtect chrání povrch betonu až 12 let, v závislosti na způsobu zatížení a jeho použití.

Nano nátěr na ochranu betonu:

BProtect

- impregnace na betonové materiály na vodním základě
- hydrofobizace a olejofobizace až 12 let podle kvality a provozního zatížení povrchu
- nemění vzhled povrchu

Hydrofobní zpevňovač betonu

CCProtect

- zpevňovač betonu na vodním základě
- zpevnění a hydrofobizace až 12 let podle kvality a provozního zatížení betonu
- nemění vzhled povrchu

Nátěr na beton BProtect Nanobala - hydrofobní a olejofobní účinek

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist