O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiálů Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Hydrofobní impregnace papíru

Papír je velice citlivý na vlhkost. Již nepatrné množství vody může způsobit jeho znehodnocení. Není odolný vůči vlivům okolního prostředí, které jej mohou trvale poškodit.

Hydrofobní produkt WAProtect papír chrání pomocí neviditelné extrémně tenké, ale odolné vrstvy nano materiálu, která zabraňuje vsakování vody a odráží UV paprsky. Voda se při dešti stáhne do kuliček, jenž mají při stékání výrazný samočisticí efekt. Na povrch se nelepí prach, pyly a jiné nečistoty. Nano vrstva způsobuje hydrofobnost povrchu papíru - odpudivost vůči kapalinám a nečistotám.

Ukázka účinku WAProtect

WAProtect je určený pro papírové tapety, billboardy a reklamní plakáty, modelářské výrobky z papíru, obalové materiály - krabice, balící papíry atp.

Důležitým faktem je, že se použitím této hydrofobní impregnace nemění vzhled papíru.

Snížený průnik vody do struktury papíru zabraňuje sekundárním efektům - snížení pevnosti papíru, zvlnění, trhání a žloutnutí.

Nano impregnace zamezuje usazování prachu a špíny, poškozování papíru plísněmi. Výrazně zvyšuje odolnost povrchu proti UV záření. Působí ochranně proti vodě a zároveň zvyšuje čistotu podkladu.

 

Návod k použití hydrofobní impregnace WAProtect:

Základní složení: Směs organických rozpouštědel se speciálními nanopřísadami.
Barva: Průhledný, téměř bezbarvý.
Míchání: Není nutné, použijte přímo z originálního balení. Před použitím protřepejte.
Spotřeba: Cca 50 až 150 ml/m2 podle nasákavosti papíru.
Příprava povrchu: Povrch musí být suchý, zbaven prachu a nečistot, bez plísní, mechů a řas. Nesmí být zoxidovaný ani zasolený.
Teplota při aplikaci: +5°C až +30°C
Aplikace impregnace WAProtect: nanést postřikem nebo nátěrem. Povrch se musí impregnací celoplošně navlhčit. Při aplikaci sprejováním je nutné zajistit dostatečnou ventilaci. Aerosol nesmí být inhalován, jinak by mohlo dojit k poškození plic.
Formování nanovrstvy: Nastane po 24 hodinách v suchu při pokojové teplotě, při dostatečné ventilaci.
Čištění povrchu: Oplachem vodou nebo navlhčenou jemnou textilií. Nejsou zapotřebí čistící prostředky ani tlaková voda. Nečistit abrazivními prostředky!
Obnovení a znovu natření: V případě sníženého efektu impregnace může být NANOBALA WAProtect stejným způsobem aplikován znovu.

Nano impregnace neobsahuje žádné vosky, silikony ani akrylátové složky. Je odolná teplotám do cca 120°C. Nechrání před působením rozpálených tuků.

Funkčnost hydrofobizace povrchu: až 3 roky podle expozice

 

Ukázka účinku Nanobala impregnací papír

Balení impregnace papíru WAProtect:

 

Pro větší balení a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

Datový list WAProtectDatový list WAProtect

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist