O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiál Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Sedací soupravy - ochrana a impregnace na sedačky a pohovky

Povrchy kožených, textilních sedacích souprav a křesel a potahy sedadel jsou při používání neustále vystavovány riziku poškození a znečistění. Toto znečištění vzniká zejména při konzumaci nápojů a jídel, jako je káva, červené víno, ovoce a džusy, kečup, zmrzlina, žvýkačky, atd. Další problematické vlivy představují domácí mazlíčci, kde hrozí vznik těžko odstranitelných skvrn od bláta, moči, apod. Ve veřejných prostorách - restauracích a hotelích navíc vzniká možnost poškození od znečistěných oděvů veřejnosti (např. olejem z monterek) nebo i obecným vandalismem. Tyto skvrny se na neošetřeném povrchu těžko odstraňují a mnohdy jsou tak odolné, že dojde k znehodnocení potahu. Těmto nepříznívým vlivům a jejich následkům lze pomocí ochranné impregnace na bázi nanotechnologie velmi účinně předejít.

Pro ochranu před znečištěním textilních a kožených potahů na sedacích soupravách a křeslech je určen přípravek LTProtectPlus.

Impregnace na sedačky LTProtectPlus se aplikuje jednoduše nástřikem na povrch materiálu (textilu nebo usně) a poté se nechá volně zaschnout. Spotřeba impregnace na 1m2 sedací soupravy nebo křesla je cca 100 až 200 ml. Ochrana se stává plně funční po uplynutí 24 hod. Během této doby dojde k uspořádání nanovrstvy a její fixaci na materiál sedací soupravy.

Vaše sedací souprava se poté stane odolnou proti vodě a špíně.

To v praxi znamená že kapalina se nevsakuje do povrchu ale zůstává stát na povrchu ošetřeného potahu, kde ji lze pohodlně odstranit. Zároveň se mnohem snadněji odstraňují další výše popsané formy znečistění, protože nedojde k navázání nečistot na textil nebo useň. K případnému čištění takto ošetřeného povrchu sedací soupravy obvykle postačí čistá vlažná voda. Impregnace LTProtectPlus oživuje barvy ošetřeného materiálu. Paroprodyšnost textilu ani kůže se provedenou úpravou nemění - sedačka zůstavá stejně prodyšná - dýchá.

Provedená úprava má životnost až 2 roky v závislosti na míře provozního zatížení sedací soupravy.

Výhodou nanoimpregnace je i to že po skončení životnosti lze tuto ochranu aplikovat jednoduše znovu. Použítím impregnací Nanobala dosáhnete mnohem delší životnosti Vaší kožené nebo textilní sedací soupravy a ochráníte tak Vaši investici.

 

Ukázka účinku Nanobala impregnace
                                 na sedací soupravu

Výhody použití hydrofobní impregnace NANOBALA:

Účinek impregnace na sedačky

 

Produkt na impregnaci sedací soupravy:

LTProtectPlus

- hydrofobní impregnace na lihové bázi
- na přírodní useň a textil

Kožená sedačka pro ošetření nano impregnací Textilní pohovka pro ošetření nano impregnací

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist