O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiál Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Impregnace stanu
nano impregnace na stany, slunečníky, markýzy

Dokonalá impregnace nové generace na stany a markýzy na bázi nanotechnologie vytváří ideální ochranu proti dešti.

Nano impregnace způsobuje nepromokavost stanu, přičemž vzhled, omak a prodyšnost ošetřené stanové látky zůstává nezměněna.

S hydrofobní impregnací Nanobala na stany a markýzy se každé jednotlivé vlákno obalí neviditelnou vrstvou nanočástic. Tato ochrana způsobí, že suché nečistoty se na látce neudrží a vlhké nečistoty neproniknou do struktury materiálu. Voda, bláto, dokonce i mastné tekutiny vytvoří na ošetřeném stanu perličky a skutálí se z povrchu, aniž by zanechaly jakékoliv skvrny - mají samočistící funkci. Zaschlé nečistoty - ptačí trus, ulpěný hmyz - se samy odstraní samočistícím efektem při dešti.

Nanotechnologické impregnace chrání stan a markýzu před znečištěním, kyselými dešti, solemi. Zabraňují tvorbě plísní na stanové látce, markýze. Hydrofobní ochrana je dlouhodobá, účinek trvá až několik let.

Nano přípravek zpevňuje materiál proti otěru a zabraňuje blednutí a stárnutí stanovky působením slunečních paprsků - vytváří ochranu proti UV záření.

Impregnační přípravek na stany a markýzy neobsahuje žádné vosky, silikony ani akrylátové složky, po odpaření nosné lihové kapaliny je zdravotně nezávadný. Povrchová nano vrstva je nelepivá, prodyšná, nevytváří povlak a k pokožce je neutrální.

Impregnace stanu a markýzy ochraňuje vlastní materiál, usnadňuje čištění a snižuje náklady na údržbu. Tím se výrazně zvyšuje užitná hodnota a prodlužuje životnost stanu a markýzy.

Nano impregnace je určena na všechny typy stanů - outdoorové, rybářské, rodinné, z různých druhů materiálů - polyesteru, nylonu, bavlny, atd. Je vhodná i na starší stany, které používáním ztratily nepromokavý účinek, navrací voděodolnost v plném rozsahu s dlouhodobou funkčností.

Vynikající účinky se projevují také při použití na markýzy, slunečníky apod., které se při každém dešti samy čistí.

K očištění ulpěných nečistot postačí čistá vlažná voda, popř. vlhký jemný hadřík.

Výhody použití hydrofobní impregnace NANOBALA:

Produkt na impregnaci stanu:

LTProtectPlus

- hydrofobní impregnace na lihové bázi

Stan ošetřený nano impregnací

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist