O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiálů Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Impregnace na zámkovou betonovou dlažbu

Nejoblíbenější betonovou dlažbou je dlažba zámková. Používá se pro dláždění příjezdových cest, chodníků, teras a ploch, kde potřebujeme zpevněný povrch. Jednotlivé díly zámkové dlažby do sebe zapadají a vytváří stabilní celistvou plochu. Zámková dlažba je snadno rozebiratelná, vysoce odolná vůči zátěži a poměrně dobře odolává i povětrnostním vlivům.

Přes všechny tyto nesporné klady je vystavovaná střídání teplot, dešti, mrazu, slunci a dalším vlivům, které ji postupem času poškozují.
Nežádoucí je poškození zámkové dlažby ukapujícím motorovým olejem na příjezdové cestě.
Na terase nebo u venkovního posezení a grilu hrozí vznik skvrn od mastnot, vína, kávy apod. Mezi další negativní vlivy může patřit růst mechů, plísní a výkvětů, které dodážou původně krásnou dlažbu změnit k nepoznání.

Těmto negativním jevům lze velmi účinně předcházet pomocí nanotechnologické hydrofobní a olejofobní impregnace Nanobala BProtect.

 

Impregnace BProtect snižuje zásadním způsobem nasákavost, chrání povrch zámkové dlažby před ulpíváním nečistot a omezuje výskyt výkvětů.

Nanoimpregnace je vhodná na dlažby ze surového i probarveného betonu.

 

Aplikuje se na čistý a suchý povrch betonu nátěrem, válečkováním, nebo nástřikem.
Impregnace je plně funkční po cca 24 hodinách od aplikace a ochrannou funkci si zachovává
12 let.

Zámková dlažba na ošetření nanoimpregnací BProtect

Velkou výhodou nanoipregnace Nanobala BProtect je, že na povrchu nezanechává žádné stopy a po skončení její životnosti ji lze jednoduše aplikovat znovu.

Nanoimpregnace BProtect chrání betonovou dlažbu proti znehodnocujícímu UV záření, proti narušení kyselými dešti a proti chemickým přípravkům a solím používaným v zimním období.

Na starší zámkovou dlažbu - zasolenou nebo již narušenou povětrnostními vlivy byl vyvinut přípravek CCProtect. Očištěný povrch dlažby od mechů, solí a výkvětů lze tímto přípravkem naimpregnovat a zpevnit proti dalšímu poškozování.

 

Produkty na impregnaci zámkové dlažby:

BProtect

- nano nátěr na betonovou dlažbu na vodním základě
- hydrofobizace a olejofobizace až 12 let podle kvality a provozního zatížení dlažby
- nemění vzhled povrchu

CCProtect

- zpevňovač betonu na vodním základě
- zpevnění a hydrofobizace až 12 let podle kvality a provozního zatížení povrchu
- nemění vzhled povrchu

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist