Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dlouhodobá ochrana

Hydrofobní impregnace dřeva - ochrana proti UV záření

Dřevo je všestranný materiál s ekologickými a ekonomickými výhodami, který je přírodně obnovitelný, takže šetří zdroje. Přesto, že se dřevo vyznačuje velmi dlouhou životností, není úplně odolné vůči vlivům prostředí. Může jej trvale poškodit vlhkost a slunce.

Hydrofobní impregnace na bázi nanotechnologie chrání dřevo při zachování jeho přírodního vzhledu i vlastností pomocí extrémně tenké, odolné vrstvy nanomateriálu. Nanovrstva zabraňuje vsakování vody a odráží UV záření - dřevo "nečerná". Nanoimpregnace nemění přírodní vzhled dřeva ani jeho prodyšnost.

Dřevěné stavby a konstrukce jsou poškozovány bakteriemi a houbami. Prostřednictvím hydrofobních impregnací lze dosáhnout účinné prevence.

Tato nanotechnologie dokáže také ochránit dřevo před škodlivými vlivy prostředí, jako jsou kyselé deště nebo přimrzání námrazy.

 

Použitím NANOBALA hydrofobní impregnace dřeva získáte:

  • Hydrofobní a olejofobní účinek
  • Chemickou odolnost povrchu dřeva proti přípravkům do pH13
  • Vyšší odolnost dřeva proti zašpinění
  • Umožnění snadného čištění povrchu – úspora nákladů
  • Ochranu dřeva proti růstu mechů, plísní a dřevokazných hub
  • Vyšší ochranu před povětrnostními vlivy
  • Odolnost dřeva proti působení vlivů zimní údržby
  • Zlepšení optických a estetických vlastností dřeva
  • Zpevnění povrchu dřeva
  • Životnost ochrany až 5 let podle expozice zatížení

 

Hydrofobní impregnace na ošetření dřeva:

WAProtect

- hydrofobní nano impregnace na alkoholovém základě
- životnost hydrofobizace až 5 let
- oživuje barevnost povrchu

 

Balení hydrofobní nano impregnace dřeva WAProtect:

Nano produkt WAProtect spadá do kategorie hydrofobních impregnací. Byl vyvinut pro účel chránit dřevěné materiály před působením vody, znečištěním a poskytnout jim samočistící schopnost. Šetří čas a náklady na jejich údržbu.

Provedená aplikace je zcela transparentní a pouhým okem nerozeznatelná. Paropropustné parametry dřeva jsou zachovány beze změny. Impregnace WAProtect je po odpaření nosné látky zcela ekologicky a zdravotně nezávadná.

Díky svým vlastnostem, kdy na povrchu je zcela neviditelná a její složení zásadně omezuje možné chemické poškození povrchu dřeva, je hydrofobní nano impregnace dřeva mimořádně vhodná pro: dřevěné stavby a konstrukce - sruby a roubenky, nábytek z masivu, zahradní nábytek, dřevěné terasy, altány, pergoly, ploty, paluby lodí, apod.

 

Dřevěný srub pro nano ošetření Dřevěný plot pro impregnaci nano nátěrem
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2021, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno