Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dlouhodobá ochrana

Maskáče - impregnace maskáčů proti vodě a špíně

Nanotechnologické impregnace poskytují dokonalejší ochranu oblečení oproti dosud používaným impregnacím. Předností je především dlouhodobá účinnost a výrazně lepší nepromokavý účinek. Oděv přitom zůstává prodyšný a paropropustný (nebudete se v něm cítit jako v pláštěnce).

Účinek impregnace na maskáče

Impregnace na maskáče vytváří ideální ochranu proti dešti, blátu a jinému znečištění např. od olejů, sazí, nebo jídla - kečupu, zmrzliny, žvýkaček, atd.

Každé vlákno se obalí neviditelnou vrstvičkou nanočástic, která způsobuje hydrofobizaci a olejofobizaci ošetřeného materiálu. Tato ochrana způsobí, že suché nečistoty se na látce neudrží a vlhké nečistoty nepronikají do struktury. I odolné nečistoty, jako jsou barvy nebo asfalt, je možné z maskáčů snadněji odstranit.

Impregnace maskáčů na bázi nanotechnologie ochraňuje vlastní materiál, usnadňuje čištění a snižuje náklady na jeho údržbu.

Nano impregnace na maskáče se osvědčuje při bojových hrách jako je painball, kde usnadňuje odstranění zásahů (značkovací barvy) a do přírody
v každém počasí např. na airsoft.

Vzhled, omak a prodyšnost ošetřených maskáčů zůstává po ošetření nano impregnací nezměněna.

Ochranná vrstva chrání maskáče před chemickými přípravky až do pH 13.

Impregnace je po opaření nosné kapaliny zdravotně nezávadná.

 

Produkty na impregnaci maskáčů:

LTProtect

- semipermanentní hydrofobní a olejofobní impregnace
- odolá až 25 praní
Impregnace LTProtect je určena na maskáče z bavlny, polyesteru (PES) a materiálů odolávajících krátkodobě teplotě 150°C. ( Vyzkoušejte žehličkou nastavenou na vlnu na nenápadném místě maskáčů ). Fixace se v domácích podmínkách dá provést v elektrické horkovzdušné troubě se spolehlivě nastavitelnou teplotou.

LTProtectPlus

- hydrofobní impregnace na lihové bázi
Na jiné druhy maskáčů (nestandartní typy nebo materiály) lze použít tuto impregnaci LTProtectPlus, u které se neprovádí tepelná fixace.

Maskáče pro impregnaci nano přípravkem

 

Výhody použití impregnací na maskáče NANOBALA:

  • Odolnost maskáčů proti dešti, blátu

  • Usnanění čištění skvn od barev
  • Nepromokavost maskáčů = zvýšení komfortu
  • Jednoduchá aplikace
  • Chrání před přípravky do pH13
  • Maskáče zůstávají prodyšné
  • Dlouhodobá hydrofobní ochrana

 

Nano impregnace na maskáče vás udrží v suchu při hře i v opravdovém boji.

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2021, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno