O firmě NANOBALA s.r.o.- výrobci nanotechnologických impregnací
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek
Hydrofobní impregnace kamene Hydrofobní impregnace betonu a umělého kamene Hydrofobní impregnace neglazované keramiky Hydrofobní impregnace skla Impregnace textilu, impregnace kůže Hydrofobní impregnace na papírové tapety a obalový materiálů Hydrofobní impregnace dřeva Čistící přípravky
Čistič dotykových displejů Čistič elektronických součástek
Paliva a rozpouštědla
Palivo do biokrbů Rozpouštědlo a průmyslový čistič Ředidlo, čistič a palivo
Odstraňovače mechů, cementu, rzi a nátěrů
Odstraňovač mechů, řas a zelených povlaků Odstraňovač cementových povlaků a výkvětů Odstraňovač rzi a oxidů kovů Odstraňovač barev a graffiti

Hydrofobní impregnace na pískované a broušené sklo

Strukturované sklo je velmi efektní, ale jeho údržba je mnohem náročnější, než u běžného skla. Nanotechnologie nabízí nové možnosti ochrany broušených a pískovaných skel proti otiskům prstů, usazování nečistot a mastnotě.
Dodává sklu vynikající voduodpuzující a samočistící vlastnosti.
Hydrofobní impregnace vytváří neviditelnou odpudivou nanovrstvu, která účinkuje na principu lotosového efektu - dochází ke shlukování kapaliny do perliček, které na sebe nabalí veškeré nečistoty z povrchu.

Impregnace firmy Nanobala umožní udržovat sklo čisté, bez použití čistících prostředků.

K čištění ošetřeného skla postačí jen čistá voda nebo déšť.

Nanotechnologická hydrofobní impregnace ochraňuje matované a broušené sklo před usazováním neodstranitelných nečistot, vodního kamene, před vznikem skvrn a zabraňuje otiskům prstů (úprava anticalk, antiplaque).

Nanovrstva odolává kyselinám, solím a zásadám do pH13 a dlouhodobě chrání sklo proti stárnutí.

Vynikající účinky se projevují při použití na interiérové přepážky, skleněné dveře, nábytek, výplně, v koupelnách na dekorativní zrcadla, sprchové kouty a v kuchyních.

Rozsáhlé využití má hydrofobní nano impregnace při ošetření skleněných povrchů ve veřejných budovách, kancelářích, restauracích a obchodech.

V oblasti exteriérů nachází impregnace firmy Nanobala uplatnění na skleněné fasády, výlohy, reklamní tabulky a náhrobky, které se díky samočisticímu účinku při dešti nešpiní.

 

Výhody ošetření strukturovaného skla:

 

Produkt na hydrofobní impregnaci strukturovaného skla:

GlasProtect-mat

- hydrofobní impregnace na skla pískovaná a broušená

Pískovaný sprchový box se samočistící úpravou

Copyright © 2010-2018, Nanobala s r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru nanobala.cz je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s r.o. zakázáno

TOPlist