Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dlouhodobá ochrana

Ochranné impregnační nano nátěry na ploty, oplocení, zdi a zídky -

Ploty a oplocení jsou v našich krajích neodmyslitelnou součástí rodinných domů i firemních objektů. Krásný plot dotváří estetický dojem celého obydlí.

V dnešní době jsou velice oblíbené zděné ploty z prefabrikátů imitujících přírodní kámen nebo cihlu. Mají jednoduchou montáž, širokou škálu barev a textur a nejsou náročné na údržbu. Umělý kámen se jako oblíbený materiál používá také na obklad plotů zděných nebo na rekonstrukci stávajících plotů.

Stejně tak, jako pro stavbu domů, se používá cihla také na ploty. Krásné jsou ploty z lícových cihel nebo např. betonové ploty obložené klinker pásky různých odstínů a barev.

Nadčasovým a exkluzivním materiálem pro stavbu plotů je přírodní kámen. Používá se pískovec, břidlice, kvarcit, čedič, opuka, porfyr, travertin nebo žula. Každý jednotlivý kamenný plot je naprostým originálem. Je velmi trvanlivý a odolný.

Milovníci přírody preferují ploty dřevěné. Na trhu je široký výběr druhů dřevin - od smrku, borovice, dubu, až po exotické dřeviny - bangkirai, ipe, cumaru. Dřevěný plot vyžaduje náročnější údržbu a je nutné jej ošetřit speciálními impregnacemi.

Všechny druhy plotů jsou vystaveny škodlivým povětrnostním vlivům a agresivním složkám ovzduší, které způsobují jejich poškození. Prosakující dešťová voda, mráz a vlhkost tvoří živnou půdu pro plísně, které vytvářejí zelený povlak. Spolu s touto vlhkostí vnikají do zdí i atmosférické nečistoty, které ploty znečištují a způsobují skvrny - mapy.

 

Řešením těchto nežádoucích vlivů jsou nanotechnologické hydrofobní a olejofobní ochranné nátěry firmy Nanobala. Pracují na principu lotosového efektu - účinná látka vybuduje na povrchu pórů a kapilár neviditelnou odpudivou nanovrstvu, která vykazuje vynikající hydrofobní a olejofobní účinky, přitom významně neovlivní difúzní vlastnosti pórů - zeď dýchá.

Nano impregnace Nanobala dodává ošetřenému plotu samočistící schopnost - při každém dešti se nečistoty nabalí na dešťové kapky a skutálí se samospádem z povrchu plotu. Plot se takto nešpiní ani odstřikující špínou od projíždějících aut.

Nanovrstva vytváří na zdi nebo plotě ochranu před tvorbou plísní, mechů a výkvětů. Zabraňuje usazování špíny, ulpívání hmyzu a přimrzání námrazy.

Ochranný nátěr je UV odrazivý - kámen, beton a především dřevo nemění barvu působením slunečního záření - nečerná.

Hydrofobní a olejofobní impregnace Nanobala ochrání Váš plot před dalšími škodlivými vlivy okolního prostředí - kyselými dešti, posypovými solemi, sazemi, splodinami (SO2 a NOx), přitom nijak nemění vzhled impregnovaného povrchu.

Jedinečnou výhodou nano impregnací je snadná aplikace a dlouhodobý účinek - až 5 - 15 let podle druhu materiálu.

Firma Nanobala s.r.o. je výrobcem nanotechnologických impregnačních nátěrů na tyto materiály: přírodní kámen, beton, imitace kamene na betonovém základě, savé keramické materiály, dřevo a další.

 

Produkty na impregnaci plotů a zdí:

z umělého kamene, betonu, cihel nebo klinker:
BProtect

- nano nátěr na vodním základě
- hydrofobizace a olejofobizace až 12 let podle kvality a provozního zatížení povrchu
- nemění vzhled povrchu

CCProtect

- zpevňovač betonu na vodním základě
- zpevnění a hydrofobizace až 12 let podle kvality a provozního zatížení povrchu
- nemění vzhled povrchu

z probarveného umělého kamene nebo betonu:
BTProtect

- nano nátěr na bázi rozpouštědla
- hydrofobizace až 10 let podle kvality a provozního zatížení povrchu
- oživuje barevnost povrchu

z přírodního kamene:
WProtect

- nano impregnace na vodním základě pro savý kámen
- životnost hydrofobizace až 12 let
- nemění vzhled kamene

CSProtect Plot pro impregnaci nano nátěrem WAProtect

- zpevňovač kamene na vodním základě
- zpevnění a hydrofobizace až 15 let podle kvality a provozního zatížení povrchu
- nemění vzhled kamene

BWTProtect

- nano impregnace na bázi rozpouštědla pro méně savý kámen
- životnost hydrofobizace až 15 let
- oživuje barevnost povrchu

ze dřeva:
WAProtect

- nano impregnace na dřevo na bázi rozpouštědla
- životnost hydrofobizace až 5 let
- oživuje barevnost dřeva

 

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2021, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno