Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dlouhodobá ochrana

Impregnace na kůži a textil - LTProtectPlus

Nanotechnologická hydrofobní a olejofobní impregnace na useň a textil na bázi nanotechnologie. Zabraňuje pronikání vody, špíny a olejů do struktury materiálu.

Ukázka účinku impregnace LTProtectPlus

Nano impregnace způsobuje nepromokavost, přičemž vzhled, omak a prodyšnost ošetřené usně i textilie zůstává nezměněna.

Chrání materiál před znečištěním, mastnotou, solemi a chemikáliemi do hodnoty pH 13.

Hydrofobní i olejofobní ochrana je dlouhodobá, přípravek chrání textilii a useň proti UV záření i při proměnlivých teplotách.

Nano impregnaci LTProtectPlus lze aplikovat na všechny druhy přírodních usní - od nejjemnější jelenice až po pevnou vepřovici hladkou i broušenou

- na obuv koženou i textilní, rukavice, bundy, kalhoty, košile, saka, pracovní blůzy a monterky, oblečení pro motoristy, overaly, koňská sedla a postroje, batohy, klobouky, čepice;

Impregnace LTProtectPlus má také vynikající účinky při použití na bytový textil a textilní výrobky, které se nesnadno čistí:

- na kožené a textilní sedací soupravy, na potahy křesel, koberce, stany, markýzy, slunečníky, textilní tapety, autopotahy apod.

 

Návod k použití impregnace na kůži a textil LTProtectPlus:

Aplikujte při pokojové teplotě ( od +5°C do +30°C ). Na očištěný suchý povrch materiálu naneseme ze vzdálenosti cca 20 – 30 cm pomocí rozprašovače ( při průmyslové aplikaci lze použít stříkací pistoli, či jiné rozprašovací zařízení ) tenkou souvislou vrstvu nano impregnace LTProtectPlus.
Při aplikaci sprejováním je nutné zajistit dostatečnou ventilaci. Aerosol nesmí být inhalován, jinak by mohlo dojit k poškození plic. Používejte ochranné pracovní pomůcky. Dodržujte bezpečnostní pokyny uvedené na obalu.

Necháme schnout 24 hodin za běžné pokojové teploty ( při teplotě do +40°C ). Tato doba je zapotřebí pro zformování ochranné nanovrstvy.

Spotřeba: cca 100 - 200 ml/m2 podle nasákavosti materiálu

Základní složení: Směs organických rozpouštědel se speciálními nanopřísadami. Neobsahuje žádné vosky, silikony nebo akrylátové složky. Nano vrstva je odolná teplotám do cca 120°C. Nechrání před rozpálenými tuky. Nedá se použít na lakovanou useň nebo materiál napuštěný solemi.

Funkčnost hydrofobizace a olejofobizace až 2 roky.

Materiály ošetřené impregnací LTProtectPlus se mohou čistit vodou a jemným hadříkem.

Po odeznění účinku může být impregnace LTProtectPlus stejným postupem aplikována znovu.

 

Balení hydrofobní a olejofobní impregnace LTProtectPlus:

Pro větší balení a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

Kožená bunda pro impregnaci nano přípravkem Stan pro ošetření LTProtectPlus

Nepromokavá a nešpinivá úprava LTProtectPlus technický listImpregnace LTProtectPlus Technický list

LTProtectPlus datový listImpregnace LTProtectPlus Datový list

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2021, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno