Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dlouhodobá ochrana

Impregnace na zámkovou betonovou dlažbu

Nejoblíbenější betonovou dlažbou je dlažba zámková. Používá se pro dláždění příjezdových cest, chodníků, teras a ploch, kde potřebujeme zpevněný povrch. Jednotlivé díly zámkové dlažby do sebe zapadají a vytváří stabilní celistvou plochu. Zámková dlažba je snadno rozebiratelná, vysoce odolná vůči zátěži a poměrně dobře odolává i povětrnostním vlivům.

 

Přes všechny tyto nesporné klady je vystavovaná střídání teplot, dešti, mrazu, slunci a dalším vlivům, které ji postupem času poškozují. Nežádoucí je poškození zámkové dlažby ukapujícím motorovým olejem na příjezdové cestě. Na terase nebo u venkovního posezení a grilu hrozí vznik skvrn od mastnot, vína, kávy apod. Mezi další negativní vlivy může patřit růst mechů, plísní a výkvětů, které dodážou původně krásnou dlažbu změnit k nepoznání.

 

Těmto negativním jevům lze velmi účinně předcházet pomocí ochranných impregnací firmy Nanobala.

Impregnace snižují zásadním způsobem nasákavost, chrání povrch zámkové dlažby před ulpíváním nečistot a omezují výskyt výkvětů.

Impregnace jsou vhodné na dlažby ze surového i probarveného betonu.

 

Impregnace se aplikují na čistý a suchý povrch betonu nátěrem, válečkováním, nebo nástřikem.
Ochrana je plně funkční po cca 24 hodinách od aplikace a hydrofobní funkci si zachovává až 12 let.

Velkou výhodou impregnací Nanobala je, že na povrchu nezanechávají žádný film a po skončení jejich životnosti je lze jednoduše aplikovat znovu.

Impregnace chrání betonovou dlažbu před znehodnocujícím UV zářením, narušením kyselými dešti, před chemickými přípravky a solemi používanými v zimním období.

 

Zámková dlažba na ošetření nanoimpregnací BProtect

Produkty na impregnaci zámkové dlažby:

BProtect

- nano nátěr na novou ( nezasolenou, nezoxidovanou ) betonovou dlažbu
- hydrofobizace a olejofobizace až 12 let podle kvality a provozního zatížení dlažby
- nemění vzhled povrchu

CCProtect

- zpevňovač s hydrofobním účinkem na starší zámkovou dlažbu - zasolenou nebo již narušenou povětrnostními vlivy ( mechy, výkvěty )
- zpevnění a hydrofobizace až 12 let podle kvality a provozního zatížení povrchu
- nemění vzhled povrchu

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2021, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno