Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dlouhodobá ochrana

Hydrofobní impregnace textilu a přírodní kůže

Revoluční nanotechnologický přípravek na textil s hydrofobním (vodu odpuzujícím) a oleofobním (olej odpuzujícím) účinkem pracuje na bázi nanočástic. Nano impregnace vytváří neviditelný povrchový film kolem vláken.

Díky hydrofobnímu efektu se značně snižuje rychlost vsakování kapaliny do ošetřené textile nebo usně a omezuje opětovné zašpinění např. sazemi, kávou nebo červeným vínem.

 

Impregnace na textil a useň firmy Nanobala vytváří ideální ochranu proti dešti, blátu a jinému znečištění např.od jídla.

Nanoimpregnace ochraňuje vlastní materiál, usnadňuje čištění a snižuje náklady na údržbu. Výrazně zvyšuje užitnou hodnotu textilního výrobku.

 

Hydrofobní impregnace obalí každé jednotlivé vlákno neviditelnou vrstvou nanočástic. Tato ochrana způsobí, že suché nečistoty se na látce neudrží a vlhké nečistoty nepronikají do struktury.
Voda, dokonce káva, obávané červené víno nebo mastné omáčky vytvoří na ošetřených textiliích perličky. I odolné nečistoty je možné z textilie snadno odstranit.

 

Vzhled, omak a prodyšnost ošetřených textilií zůstává po ošetření nano impregnací nezměněna. Textilie a useň ošetřená nano přípravky se chová k pokožce neutrálně.

Nano impregnace chrání textilie před degradujícím UV zářením.

 

Hydrofobní impregnace Nanobala je určena na všechny druhy textilií a přírodních usní - od nejjemnějšího hedvábí až po pevnou bavlnu:

Široké uplatnění nachází v interiéru na koberce, kožené i textilní sedací soupravy, autosedačky a čalounění, textilní tapety a závěsy.

Vynikající účinky se projevují při použití na markýzy, slunečníky apod., které se při každém dešti samy čistí.

 

Výhody použití impregnací na textil a useň NANOBALA:

  • Ochrana textilie a usně před vodou, nečistotami

  • Jednoduchá aplikace
  • Textilie zůstává prodyšná
  • Snadné čištění = úspora nákladů
  • Brání znečištění čajem, kávou, červeným vínem, kečupem
  • Odolává UV záření
  • Chrání před přípravky do pH13

 

Produkty na impregnaci textilu a usně:

Impregnovaná tkanina LTPPlus LTProtectPlus

–   nepromokavá úprava oděvů a obuvi
–   aplikace nástřikem rozprašovačem
–   na přírodní useň a textil
–   životnost ochrany až 3 roky

LTProtect

–   semipermanentní hydrofobní a olejofobní impregnace
–   aplikace nástřikem a fixace ohřevem na 150°C
–   odolává praní po dobu 25 pracích cyklů
–   na pracovní oděvy, monterky, džíny, maskáče (bavlna, polyester)

 

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2021, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno