Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dlouhodobá ochrana

Autopotahy - impregnace na autosedačky a čalounění automobilů

Sedadla v automobilech jsou exponovaným místem pro vznik znečištení a trvalého poškození od olejů, bláta, potravin, nápojů, aj. nečistot. Tyto skvrny se na neošetřeném povrchu těžko odstraňují a mnohdy jsou tak odolné, že dojde ke znehodnocení potahu.

Nanotechnologická impregnace Nanobala na textil a kůži dokáže těmto problémům velmi účinně předcházet.

Nanesením neviditelné vrstvy nano přípravku se autopotah stane voděodolným a zároveň odpudivým vůči špíně a tekutým nečistotám, jako je káva, cola, červené víno, kečup nebo blátivá břečka při nepříznivém počasí.

Nanotechnologické impregnace pracují na principu lotosového efektu, který má samočistící funkci - materiál zůstane čistý beze skvrn. Kapalné nečistoty se stáhnou do kuliček a neproniknou do struktury materiálu.

 

Ošetřené textilní i kožené autosedačky jsou touto impregnací chráněny i před degradujícím UV zářením. Neztrácejí svoji barevnost ani pevnost působením slunečních paprsků. Získávají také odolnost proti otěru a chemickým přípravkům - solím, kyselinám a zásadám do pH 13.

Další předností nanotechnologické impregnace je neměnnost povrchu po ošetření - autopotah zůstává prodyšný a paropropustný.

Impregnací nano přípravkem LTProtectPlus docílíte ochrany předních a zadních sedadel, autopotahů a čalounění vašeho automobilu.

Z ošetřených sedadel lze snadno odstranit i ulpěné nečistoty a to jen čistou vodou bez čistícího prostředku - nano vrstva zabraňuje proniknutí pevných nečistot do materiálu.

 

Použití:  Nanotechnologický ochranný přípravek LTProtectPlus je určen na textilní a kožená autosedadla, čalounění automobilů, střechy kabrioletů, apod.

Aplikace:  Impregnace na autosedačky LTProtectPlus se aplikuje jednoduše nástřikem na povrch materiálu (textilu nebo usně) a poté se nechá volně zaschnout.

Spotřeba:  Na 1m2 autopotahu je cca 100 až 200 ml.

Impregnace se stává plně funční po uplynutí 24 hodin. Během této doby dojde k uspořádání nanovrstvy a její fixaci na materiál autosedačky. Pro případné čištění takto ošetřeného povrchu obvykle postačí čistá vlažná voda.

Životnost:  Provedená úprava má životnost 1 až 2 roky v závislosti na míře provozního zatížení sedadel automobilu. Po skončení životnosti lze tuto ochranu aplikovat znovu stejným způsobem.
Impregnace LTProtectPlus rozjasňuje barvy ošetřeného materiálu.

Autosedačka k ošetření nanotechnologickým přípravkem LTProtectPlus

 

Výhody nano impregnace NANOBALA na textil a kůži:

  • Ochrana autosedaček před vodou a špínou

  • Brání znečištění od bláta, kávy, červeného vína, kečupu

  • Chrání před UV zářením

  • Prodlužuje životnost autosedadel = úspora nákladů
  • Potah z textilie a usně zůstává prodyšný
  • Snadné čištění autosedaček
  • Jednoduchá aplikace
  • Chrání před přípravky do pH13
  • Životnost ochrany až 2 roky podle expozice

 

Produkt na impregnaci autosedadel a čalounění:

LTProtectPlus

- hydrofobní nano impregnace na lihové bázi

Použítím impregnace Nanobala dosáhnete stálé čistoty a delší životnosti autosedaček ve Vašem autě.

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2021, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno