Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dlouhodobá ochrana

Impregnace stanu
Nano impregnace na stany, slunečníky, markýzy

Dokonalá impregnace nové generace na stany a markýzy na bázi nanotechnologie vytváří ideální ochranu proti dešti.

Nano impregnace od firmy Nanobala způsobuje nepromokavost stanu, přičemž vzhled, omak a prodyšnost ošetřené stanové látky zůstává nezměněna.

 

Hydrofobní nanotechnologická impregnace obalí každé jednotlivé vlákno neviditelnou vrstvou nanočástic. Tato ochrana způsobí, že suché nečistoty se na látce neudrží a vlhké nečistoty neproniknou do struktury materiálu. Voda, bláto, dokonce i mastné tekutiny vytvoří na ošetřeném stanu perličky a skutálí se z povrchu, aniž by zanechaly jakékoliv skvrny - mají samočistící funkci. Zaschlé nečistoty - ptačí trus, ulpěný hmyz - se odstraní samočistícím efektem při dešti.

 

Nanotechnologická impregnace LTProtectPlus chrání stan a markýzu před znečištěním, kyselými dešti, solemi. Zabraňuje tvorbě plísní na stanové látce, markýze. Hydrofobní ochrana je dlouhodobá, účinek trvá až několik let.

Nano přípravek na stany a markýzy LTProtectPlus zpevňuje materiál proti otěru a zabraňuje blednutí a stárnutí stanovky působením slunečních paprsků - vytváří ochranu proti UV záření.

 

Impregnační přípravek LTProtectPlus neobsahuje žádné vosky, silikony ani akrylátové složky, po odpaření nosné lihové kapaliny je zdravotně nezávadný. Povrchová nano vrstva je nelepivá, prodyšná, nevytváří povlak a k pokožce je neutrální.

Impregnace stanu a markýzy ochraňuje vlastní materiál, usnadňuje čištění a snižuje náklady na údržbu. Tím se výrazně zvyšuje užitná hodnota a prodlužuje životnost stanu a markýzy.

 

Nano impregnace LTProtectPlus je určena na všechny typy stanů - outdoorové, rybářské, rodinné, z různých druhů materiálů - polyesteru, nylonu, bavlny, atd. Je vhodná i na starší stany, které používáním ztratily nepromokavý účinek. Navrací voděodolnost v plném rozsahu s dlouhodobou funkčností.

Vynikající účinky se projevují při použití na markýzy, slunečníky apod., které se při každém dešti samy čistí.

K očištění ulpěných nečistot postačí čistá vlažná voda, popř. vlhký jemný hadřík.

 

Výhody použití hydrofobní nano impregnace na stany:

  • Nepromokavost stanu
  • Stan ošetřený nano impregnací
  • Stanovka zůstává prodyšná
  • Ochraňuje materiál stanu a markýzy před UV zářením
  • Poskytuje samočistící schopnost
  • Jednoduchá aplikace
  • Odolává přípravkům do pH 13
  • Dlouhodobá životnost ochrany - až 5 let podle expozice

 

Produkt na impregnaci stanů a markýz:

- hydrofobní nanoimpregnace na lihové bázi

 

Balení hydrofobní impregnace LTProtectPlus:

Pro větší balení a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2021, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno