Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dlouhodobá ochrana

Zahradní nábytek - hydrofobní nano úprava proti dešti a UV záření

Nanotechnologický impregnační nátěr WAProtect je určen na ochranu dřevěných staveb a zahradního nábytku před deštěm, znečištěním a UV zářením při zachování jejich přírodního vzhledu.

Tato nano impregnace představuje moderní alternativu ke klasickým nátěrům na dřevo.

 

WAProtect zabraňuje vsakování vody a poskytuje dřevěným materiálům samočistící schopnost.

Hlavní předností nanoimpregnace je odolnost vůči UV záření - dřevo "nečerná". Impregnace WAProtect chrání dřevěný zahradní nábytek před bakteriemi a houbami a zvyšuje jeho odolnost proti poškozování kyselými dešti a námrazou.

 

Další výhodou nanotechnologického impregnačního nátěru je dlouhodobá životnost jedné aplikace - až 5 let, snadná údržba a jednoduché obnovení ochrany po skončení životnosti nátěru.

Na rozdíl od klasických nátěrů není nutné opalování ani broušení starého nefunkčního nátěru. Po skončení životnosti nátěru WAProtect postačí očištění povrchu vodou s odmašťovacím přípravkem a po uschnutí znovu natření impregnací WAProtect. U WAProtect nedochází k odlupování vrstev, které by bylo nutno před dalším nátěrem odstranit.

 

Nanotechnologický nátěr na zahradní nábytek WAProtect je zcela transparentní. Povrch dřeva po aplikaci vypadá jako přírodní neošetřené dřevo.

 

Hydrofobní impregnace na ošetření zahradního nábytku:

Zahradní nábytek pro nano impregnaci

- hydrofobní nano impregnace na alkoholovém základě
- životnost hydrofobizace až 5 let
- oživuje barevnost povrchu

 

Balení hydrofobní nano impregnace dřeva WAProtect:

Pro větší balení a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

 

Impregnační nátěr WAProtect je nejúčinnější ochrana dřeva pro milovníky přírodních materiálu v jejich původní podobě.

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2021, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno