Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dlouhodobá ochrana

Hydrofobní impregnace na beton, umělý kámen a keramiku - BTProtect

Hydrofobní nanoimpregnace umělého kamene a probarvených betonových popř. keramických materiálů na bázi rozpouštědla s obsahem nano částic. Impregnace je určena k dlouhodobému voděvzdornému ošetření méně savých povrchů, u kterých chceme jemně zvýraznit barevnost povrchu - zejména na teraso, vymývanou dlažbu a imitace kamene. Vhodná na svislé plochy i podlahy - dlažby, schody, ploty, obrubníky, zídky, zábradlí, sloupy, klenby, obklady, fasády, opěrné zdi, podezdívky, sokly, krby, komíny, chodníky, příjezdové cesty, prostory kolem bazénů nebo terasy.

Ukázka účinku BTProtect

Nano impregnace zabraňuje usazování špíny, růstu mechů a plísní, chrání povrch před škodlivými vlivy okolního prostředí, jako jsou kyselé deště, UV záření, přimrzání námrazy.

Hydrofobní impregnace působí ochranně proti vodě a zároveň zvyšuje čistotu podkladu. Umožňuje vzdušnou prodyšnost podkladu a zlepšuje jeho tepelnou ochranu.

Nano impregnace jsou vynikající svoji kvalitou, funkcí snadnou aplikovatelností a trvanlivostí.

Ochrana před dešťovou vodou - nepromokavost, zamezení vzniku výkvětů, zabránění vzniku mikrotrhlin, to vše s dlouhodobými účinky.

Nátěr na beton BTProtect zvýrazňuje strukturu a barevnost ošetřeného materiálu. Po uschnutí je nelepivý, nevytváří povlak. Není vhodný na opalovaný (zoxidovaný) povrch.

 

Návod k použití hydrofobní impregnace BTProtect:

Základní složení: Směs organických rozpouštědel se speciálními nanopřísadami.
Barva: Průhledný, téměř bezbarvý.
Míchání: Neředit, použijte impregnaci přímo z originálního balení. Před použitím protřepejte.
Spotřeba: Cca 80 až 150 ml/m2 podle nasákavosti povrchu.
Příprava povrchu: Povrch musí být suchý, zbaven prachu a nečistot, bez plísní, mechů a řas. Nesmí být zoxidovaný ani zasolený.
Teplota při aplikaci: +5°C až +30°C
Aplikace impregnace BTProtect: nanést namáčením, nátěrem nebo postřikem. Povrch se musí impregnací celoplošně navlhčit. Při aplikaci sprejováním je nutné zajistit dostatečnou ventilaci. Aerosol nesmí být inhalován, jinak by mohlo dojit k poškození plic.
Formování nanovrstvy: Nastane po 24 hodinách v suchu při aplikační teplotě, při dostatečné ventilaci.
Čištění povrchu: Oplachem vodou. Nejsou zapotřebí čistící prostředky ani tlaková voda. Nečistit abrazivními prostředky!
Obnovení a znovu natření: V případě sníženého efektu impregnace může být NANOBALA BTProtect stejným způsobem aplikován znovu.

Neobsahuje žádné vosky, silikony nebo akrylátové složky. Nanovrstva je odolná teplotám do cca 120°C. Nechrání před rozpálenými oleji.

Funkčnost hydrofobizace povrchu: až 10 let podle expozice

 

Balení impregnace betonu a keramiky BTProtect:

Pro větší balení a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

Fasáda z imitace kamene Dlažba z umělého kamene pro impregnaci BTProtect

Impregnace betonu a imitací kamene BTProtect technický listtechnický list impregnace BTProtect

Impregnace betonu a imitací kamene BTProtect bezpečnostní list bezpečnostní list impregnace BTProtect

Datový list BTProtectimpregnace BTProtect datový list

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2021, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno