Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dlouhodobá ochrana

Klinker pásky, lícové cihly, klinker obklady - hydrofobní a olejofobní impregnace

Lícové cihly a především klinker obklady jsou v současné architektuře velmi oblíbené. Lícové cihly i klinker pásky jsou vyrobeny z přírodního, ekologicky nezávadného materiálu, který je předurčuje pro všestranné využití ve stavebnictví.
Svou vylepšenou kvalitou se dnes lícové a klinker obklady hojně využívají jako konečná úprava na zateplené fasády budov, odvětrané fasády, obklady zídek, soklů, plotů, na výklenky, klenby, krby ale i na stěny v interiéru.
Klinker cihly se používají jako lícové zdivo pro fasády rodinných domů, obezdívky komínů, pro stavbu krbů, zídek, palisád a plotů. Nejnovější studie potvrdily, že lícové zdivo je nejvhodnějším materiálem pro stavbu pasivních a nízkoenergetických domů.

Přesto, že lícové cihly i klinker obklady jsou poměrně odolné vůči povětrnostním podmínkám, dlouhodobé působení UV záření a kyselých dešťů je může poškodit. Ztrácí postupem času svou soudržnost a pevnost a dochází k narušení povrchové vrstvy keramického materiálu. Také ulpívající prachové nečistoty a břečka od projíždějících aut může trvale znečistit fasádu Vašeho domu.

Těmto nežádoucím jevům lze zabránit impregnací na bázi nanotechnologie. Oproti doposud používaným impregnacím neobsahuje nano impregnace žádné žíravé chemikálie, oleje ani vosky. Mikroskopické nano částice ochranné látky jsou rozptýleny ve vodě nebo v jiné nosné kapalině, která se po aplikaci vypaří. Nano částice se pevnými vazbami uchytí na povrch Vaší fasády a ochrání ji až po dobu 12 let. Cihlové a klinker obklady si tímto ošetřením zachovávají svou prodyšnost i paropropustnost.

Hydrofobní a olejofobní impregnace od firmy Nanobala poskytují dlouhotrvající ochranu před poškozováním mechy a plísněmi.

Nano impregnace dodává klinker obkladům a lícovým cihlám samočistící schopnost a ochranu před znečištěním - blátem od projíždějících automobilů, sazí, olejů, prachu.

Nečistoty nepřilnou k fasádě a při každém dešti se samy spláchnou z povrchu - impregnace vytváří lotosový efekt.

Ochranný nano nátěr podstatně usnadní čištění těžko odstranitelné špíny od žvýkaček, olejových produktů, grafiti.
Lícové zdivo a klinker obklady po ošetření lépe vzdorují škodlivému působení solí, kyselin, nafty a benzínu.

Nedocenitelná vlastnost nanoimpregnace je odolnost ošetřených klinker obkladů a lícového zdiva proti degradujícímu UV záření.

Hydrofobní a olejofobní impregnace Nanobala výrazně zvyšuje odolnost povrchu vůči změnám venkovních teplot a přimrzání námrazy.

 

Produkt na impregnaci klinker a lícových cihel:

Klinker fasáda pro nano impregnaci BTProtect

- hydrofobní a olejofobní nano impregnace pro méně savé keramické materiály (klinker obklady)
- hydrofobizace a olejofobizace až 8 let
- na alkoholovém základě
- nemění vzhled povrchu

BProtect

- hydrofobní a olejofobní nano impregnace pro savé cihlové materiály
- na vodním základě
- životnost hydrofobizace až 12 let podle expozice
- nemění vzhled povrchu

 

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2021, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno