Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dlouhodobá ochrana

Čistič elektroniky a odstraňovač vlhkosti

Obsahuje vysoce koncentrovaný isopropanol 99,9% s minimálním obsahem vody, který je používán podle norem BS1595, ASTM D770 a DIN53245 jako čistič pro elektroniku.

Je určen k čištění elektronických zařízení - elektrických kontaktů (u paměťových karet), čoček laserů u optických mechanik - CD a DVD, magnetických hlav u disketových a páskových mechanik.

IPA je díky svým výborným čistícím a odmašťovacím schopnostem často užíván pro šetrné, ale velmi účinné čištění povrchů elektronických a mechanických konstrukčních součástek, jako univerzálně použitelný čistič pro bezpečné odstraňování usazených nečistot a mastnoty.

 

Izopropanol nenarušuje materiály a po krátké době se rychle a úplně odpařuje. Je vhodný
k odstranění zbytků po pájení (tavidel, pájecí pasty), k čištění sítotiskových šablon, na čištění hodin, přesných nástrojů a optických přístrojů.

S vodou tvoří isopropylalkohol azeotrop, který se odpařuje rychleji než voda, proto rychle a účinně odstraňuje vlhkost. Doslova "zachraňuje" utopené mobilní telefony a centrální zamykání.

2-propanol je také účinný při odstraňování zbytků lepidel po nálepkách. Lze ho použít i pro odstraňování skvrn z většiny látek a dřeva.

 

Izopropylalkohol je ale především všestranným čističem pro jemnou elektroniku a optiku. Nezanechává po čištění žádné zbytky ani skvrny na lesklých materiálech ani skle.

 

Balení čističe elektroniky:

Pro větší balení a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

 

Grafická karta a matherboard pro čištění isopropanolem
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2021, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno