Dokonalá ochrana - Impregnace NANOBALA Impregnace NANOBALA - vynikající účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dlouhodobá ochrana

Skleněné  fasády,  prosklené  budovy  -  nešpinivá  úprava

Skleněné fasády se ve stavitelství uplatňují ve stále větší míře. Budovám dodávají moderní vzhled a poskytují dlouhodobou ochranu před účinky vnějšího prostředí. Skleněné fasády mají dlouhou životnost a vysokou estetickou hodnotu. Nevýhoda prosklených budov spočívá především v náročnosti údržby – mytí.

Sklo je náchylné k usazování nečistot, především trusu ptáků a dále prachových a exhalačních nečistot z okolního vzduchu za přispění povětrnostních podmínek, zejména deště nebo sněžení a námrazy.

 

Nanotechnologická impregnace vysokou měrou omezuje tyto negativní vlivy tím, že zamezuje usazování nečistot na skle.

Po aplikaci nano impregnace se na povrchu skla vytvoří ochranná hydrofobní nanovrstva, která při oplachu čistou vodou (deštěm) tyto usazeniny odstraňuje.

Nanovrstva na povrchu skla udržuje fasádu dlouhodobě čistou, prodlužuje interval mezi nutným mytím skla a tím snižuje náklady vynaložené na údržbu budovy.

Životnost jedné aplikace nanopřípravku na skleněné fasádě je až 5 let.

 

Aplikace ochranného nanonátěru se provádí obdobně jako jedno umytí a naleštění plochy. Po uplynutí doby životnosti lze ochrannou vrstvu obnovit stejným způsobem.

Jedná se o vysoce moderní způsob ochrany skleněných plášťů budov, který přináší nemalou úsporu prvozních nákladů. Snížení množství čistících prostředků použitých na fasádě přispívá k ochraně a zachování životního prostředí.

 

Nanoimpregnace na skleněné fasády:

GlasProtect

- dvoufázová hydrofobní impregnace na sklo
- životnost jedné aplikace až 5 let

Balení hydrofobní impregnace GlasProtect:

Každé balení přípravku GlasProtect obsahuje stejné množství čističe NanoClean.

 

Anti-fog ochrana a čistič

AFProtect

- Nano ochrana proti zamlžování oken a prosklených fasád
- čistí a odmašťuje

Balení AFProtect:

 

Pro větší balení a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

 

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů společností Nanobala s.r.o.

Copyright © 2010-2021, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno